Ellanse

Výplň Ellanse je sterilní plně biodegradační výplňový materiál. Neobsahuje latex nebo složky bakteriálního nebo živočišného původu. Základní složkou Ellanse je polykaprolaktam: široce známý biodegradační chirurgický šicí materiál. Díky vynikajícím vlastnostem tohoto materiálu jako jeho vysoká biologická snášenlivost, plná biodegradace v tkáních, elasticita a žádné vedlejší účinky byla na jeho základě vytvořena dermální výplň, která se stává výbornou alternativou kyselině hyaluronové. Výplně Ellanse se vyrábí pomocí certifikované moderní technologii STaT Technology, díky které se dají zaručit předvídatelné, dlouhodobé a stabilní výsledky.  
 
Řada dermálních výplní Ellanse zahrnuje čtyři přípravky:
 
ELLANSE-S – od 12 měsíců
ELLANSE-M – od 20 měsíců
ELLANSE-L – od 30 měsíců
ELLANSE-E – od 48 měsíců
 
Dermální výplně Ellanse se liší mezi sebou ne viskozitou materiálu ani ne oblastí aplikace, ale jenom dle vizuální viditelnosti estetického výsledku.
Na rozdíl od ostatních biodegradačních dermálních výplní, výsledek od aplikace kterých se zmenšuje počínaje dnem jejich aplikace, zaručí výplně Ellanse stabilitu a neměnnost vizuálních výsledků téměř do konce své doby působení ve tkáních.

 

 

 

 

 

 

TOPlist