Výpně plazma - gelem

Biologická dermální výplň - Plazma gel 

 

Můžeme slyšet různé názvy: plazma - gel, plazma filling, biologická výplň a další. Jedná se v podstatě o to samé.

 

Je to injekční aplikace gelu, vytvořeného z vlastní krve, upravenou separací a centrifugací na krevní plazmu. Plazma je obohacena trombocyty a následným postupným zahříváním a ochlazováním přeměněna na biologický (tělu vlastní) regenerační gel. Tento gel s vysokými vlastnostmi viskozity se dá se použit jako injekční dermální výplň za účelem přidání objemu měkkým tkáním (tváře, podbradek, rty nebo dokonce další tělové partie jako prsa, hýždě nebo intimní orgány).

 

Výsledky jsou viditelné hned po aplikaci, nejlépe viditelné jsou však výsledky zhruba 2 týdny po aplikaci, kdy se gel plně zapojí do regeneračních a výměnných pochodů v pokožce organismu.

 

Touto metodou ošetřujeme vrásky, přidáváme s věkem ztracený objem a dodáváme kůži elasticitu, svěžest a mládí. Pro zaručení dlouhodobějších výsledků se doporučuje po prvním sezením další dvě, v odstupech 1 měsíc, za účelem zachování objemového výsledku do 10-12 měsíců.

 

Do vlastního plazma gelu je možné, například za účelem zvětšení větších partií (prsa nebo intimní orgány) přidávat vlastní tuk, vitamíny nebo kyselinu hyaluronovou. Kompatibilita a bezpečnost materiálu bude 100%. 

 

Výhody použití biologické dermální výplně Plazma gelu

 

1. Zaručené výsledky po dobu několika měsíců, díky práci enzymů

2. Objem je podpořen růstovým faktorem plazmy a dalším výsledkem je zpevnění podkoží díky uvolnění plazmových proteinů
3. Naprosto biologický vlastní materiál bez vedlejších účinků se 100% přijetím lidským tělem
4. Rychlá rekonvalescence po aplikaci materiálu
5. Žádné nežádoucí reakce jako alergie nebo autoimunitní reakce narozdíl od jiných výplňových materiálů (kolagen, syntetika, kyselina hyaluronová)
6. Další aplikace může být kdykoliv
7. Neztenčuje ani nezatěžuje podkoží, zaručený regenerační efekt
8. Lehce aplikovatelný
9. Neprosvítá ani nemigruje
 

 

TOPlist